TJ Sokol Okřesaneč z.s.

Fotbalový Klub

Zápasy

Gallery

dsc00114 dsc00113 dsc00111 dsc00109 dsc00107 dsc00103
TOPlist

Okřesaneč – Hostovlice 3:2

Střelci domácí

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
1 Štěpán Jan Branka   37
2 Štěpán Jan Branka   43
4 Prodaniuk Petro Branka   86

Střelci hosté

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
3 Musil Zdeněk Branka   62
5 Musil Zdeněk Branka   90

Tupadly C – Okřesaneč 4:2

Střelci domácí

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
1 Daru Zdeněk Branka   1
2 Šulc Oldřich Pokutový kop   11
3 Šulc Oldřich Branka   18
6 Mencl Jan Branka   90

Střelci hosté

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
4 Prodaniuk Petro Pokutový kop   40
5 Jiroušek Tomáš Branka   46

Okřesaneč – Vrdy B 0:6

Střelci domácí

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta

Střelci hosté

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
1 Truksa Karel Branka   6
2 Franc Matouš Branka   13
3 Vavřina Aleš Branka   17
4 Růžička Dominik Branka   40
5 Růžička Dominik Branka   77
6 Truksa Karel Branka   88

SK Spartak Žleby z.s. X TJ Sokol Okřesaneč z. s. 5:1

Střelci domácí

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
1 Kutílek Tomáš Branka   3
2 Vojáček Martin Branka   30
3 Semerád Milan Branka   36
4 Semerád Milan Branka   37
5 Semerád Milan Branka   86

Střelci hosté

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
6 Novosád Roman Branka   62

O Stříbrný míč

V neděli 9.8.2020 v 17 hodin se odehraje pohárové utkání s oddílem Sportovní klub Kluky, z.s.

Rozhodnutí výboru FAČR


Výkonný výbor FAČR na svém zasedání 7. 4. 2020 konstatoval, že pokračování
amatérských soutěží představuje v současné době i nadcházejícím období
nepřijatelné zdravotní riziko. Výkonný výbor vnímá, že dohrání soutěží není
ani v rámci letních měsíců fakticky možné a v důsledku těchto skutečností
rozhodl VV FAČR o následujících opatřeních:

Veškeré mistrovské a pohárové amatérské soutěže se plošně na celém území ČR
ukončují ke dni 8. dubna 2020. Konečné pořadí zůstává podle stavu ke dni 8.
dubna 2020.

Kluby nepostupují a nesestupují vyjma případů stanovených Rozhodnutím.
Pravidla pro doplňování soutěží se použijí v souladu se Soutěžním řádem.

Pro zachování prostupnosti amatérských a profesionálních soutěží pro
soutěžní ročník 2020/2021 se pro losovací aktiv organizovaný ŘKČ A ŘKM
stanoví nejzazší termín 15. srpna 2020.

Semifinálová a finálové utkání MOL Cup (původně 22. dubna a 20. května) se
sehrají v nových termínech, které určí řídící orgán soutěže na základě
dalšího vývoje opatření orgánů státní správy.

Jarní přestupní okno pro amatéry (1. ledna – 31. března) se prodlužuje do
31. května 2020.

Pořádání nemistrovských soutěží a přátelských utkání je možné pouze v
souladu s rozhodnutími orgánů státní správy.

Okřesaneč – Potěhy 2:0

Střelci domácí

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
1 Radikovský Ondřej Pokutový kop   64
2 Prodaniuk Petro Branka   80

Střelci hosté

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta

Tupadly C – Okřesaneč 4:2

Střelci domácí

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
1 Agh Michal Branka   6
2 Šabala Matěj Branka   24
3 Agh Martin Branka   34
4 Závůrka Vladimír Pokutový kop   52

Střelci hosté

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
5 Machka Václav Branka   80
6 Krpálek Zdeněk Branka   83

Okřesaneč – Hostovlice 1:1 (PK:5:6)

Střelci domácí

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
1 Prodaniuk Petro Branka   28

Střelci hosté

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
2 Sehnoutka Marcel Branka   43