TJ Sokol Okřesaneč z.s.

Fotbalový Klub

Zápasy

Gallery

dsc00114 dsc00113 dsc00111 dsc00109 dsc00107 dsc00103
TOPlist

Rozhodnutí výboru FAČR


Výkonný výbor FAČR na svém zasedání 7. 4. 2020 konstatoval, že pokračování
amatérských soutěží představuje v současné době i nadcházejícím období
nepřijatelné zdravotní riziko. Výkonný výbor vnímá, že dohrání soutěží není
ani v rámci letních měsíců fakticky možné a v důsledku těchto skutečností
rozhodl VV FAČR o následujících opatřeních:

Veškeré mistrovské a pohárové amatérské soutěže se plošně na celém území ČR
ukončují ke dni 8. dubna 2020. Konečné pořadí zůstává podle stavu ke dni 8.
dubna 2020.

Kluby nepostupují a nesestupují vyjma případů stanovených Rozhodnutím.
Pravidla pro doplňování soutěží se použijí v souladu se Soutěžním řádem.

Pro zachování prostupnosti amatérských a profesionálních soutěží pro
soutěžní ročník 2020/2021 se pro losovací aktiv organizovaný ŘKČ A ŘKM
stanoví nejzazší termín 15. srpna 2020.

Semifinálová a finálové utkání MOL Cup (původně 22. dubna a 20. května) se
sehrají v nových termínech, které určí řídící orgán soutěže na základě
dalšího vývoje opatření orgánů státní správy.

Jarní přestupní okno pro amatéry (1. ledna – 31. března) se prodlužuje do
31. května 2020.

Pořádání nemistrovských soutěží a přátelských utkání je možné pouze v
souladu s rozhodnutími orgánů státní správy.

Okřesaneč – Potěhy 2:0

Střelci domácí

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
1 Radikovský Ondřej Pokutový kop   64
2 Prodaniuk Petro Branka   80

Střelci hosté

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta

Tupadly C – Okřesaneč 4:2

Střelci domácí

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
1 Agh Michal Branka   6
2 Šabala Matěj Branka   24
3 Agh Martin Branka   34
4 Závůrka Vladimír Pokutový kop   52

Střelci hosté

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
5 Machka Václav Branka   80
6 Krpálek Zdeněk Branka   83

Okřesaneč – Hostovlice 1:1 (PK:5:6)

Střelci domácí

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
1 Prodaniuk Petro Branka   28

Střelci hosté

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
2 Sehnoutka Marcel Branka   43

Okřesaneč – Štrampouch 7:0

Střelci domácí

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
1 Šoupal Jaroslav Branka   15
2 Piskač Martin Branka   27
3 Brynda Oleh Branka   30
4 Piskač Martin Branka   32
5 Piskač Martin Branka   65
6 Rokos Jaroslav Branka   75
7 Prodaniuk Petro Pokutový kop   80

Střelci hosté

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta

Žleby – Okřesaneč 3:0

Střelci domácí

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
1 Vašíček Vojtěch Branka   42
2 Mikyska Tomáš Branka   71
3 Mikyska Tomáš Branka   83

Střelci hosté

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta

Okřesaneč – Horky 2:1

Střelci domácí

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
1 Šoupal Jaroslav Pokutový kop   41
2 Jiroušek Tomáš Branka   51

Střelci hosté

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
1 Kodeš Michal Pokutový kop   11

Vrdy B – Okřesaneč 4:0

Střelci domácí

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
1 Hájek Kamil Branka   19
2 Zdeněk Tomáš Branka   23
3 Šranko David Branka   79
4 Šveřepa David Branka   89

Střelci hosté

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta

Okřesaneč – Miskovice 3:3 (PK:3:4)

Střelci domácí

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
1 Prodaniuk Petro Branka   22
1 Brynda Oleh Branka   42
1 Rokos Jaroslav Branka   49

Střelci hosté

P. Příjmení a jméno Typ   Minuta
1 Štěpán Ondřej Branka   12
1 Bachtík Dominik Branka   19
1 Zich Adam Branka   87